Home

oţel țarc Statistic barcelona cupe castigate favorită primăvară palid

Sperante pentru meciul cu Juventus! FC Barcelona a intors de trei ori o  infrangere cu 0-
Sperante pentru meciul cu Juventus! FC Barcelona a intors de trei ori o infrangere cu 0-

FC Barcelona a castigat Liga Campionilor, dupa 3-1 in finala cu Juventus.  Este a 5-a oara cand catalanii iau marele trofeu - Stirileprotv.ro
FC Barcelona a castigat Liga Campionilor, dupa 3-1 in finala cu Juventus. Este a 5-a oara cand catalanii iau marele trofeu - Stirileprotv.ro

33 de ani de la Sevilla // Barcelona a strălucit, Steaua s-a stins! Cum  s-au schimbat cele două după finala Cupei Campionior
33 de ani de la Sevilla // Barcelona a strălucit, Steaua s-a stins! Cum s-au schimbat cele două după finala Cupei Campionior

Sergio Busquets, la ultimul trofeu cu Barcelona. Anunţul făcut de căpitan -  Eurosport
Sergio Busquets, la ultimul trofeu cu Barcelona. Anunţul făcut de căpitan - Eurosport

FC Barcelona a castigat Cupa Spaniei | Ziarul National

Mesajul postat de Barcelona, după ce Real Madrid a câștigat Cupa Spaniei

Barcelona i-a găsit înlocuitor lui Suarez

Cupa Mondială 2022. Lotul Spaniei pentru Campionatul Mondial din Qatar |  Observatornews.ro
Cupa Mondială 2022. Lotul Spaniei pentru Campionatul Mondial din Qatar | Observatornews.ro

FC Barcelona - Wikipedia

Halucinant! Barcelona a câștigat cu 9-0 în Cupa Reginei dar e OUT după o  eroare uriașă | Sport.ro
Halucinant! Barcelona a câștigat cu 9-0 în Cupa Reginei dar e OUT după o eroare uriașă | Sport.ro

FC Barcelona a câștigat pentru a 30-a oară Cupa Spaniei

Barcelona a câștigat Cupa Spaniei! A învins-o cu 4-0 pe Athletic Bilbao

STEAUA - 7 MAI 1986! 29 de ani de când... "Suntem finalişti! Am  câştigat Cupa!"
STEAUA - 7 MAI 1986! 29 de ani de când... "Suntem finalişti! Am câştigat Cupa!"

VIDEO | Antrenorul lui Real Madrid, Carlo Ancelotti, a desfiintat echipa  Stelei care a castigat, in urma cu 28 de ani, Cupa Campionilor! Vezi ce  declaratii a facut italianul despre meciul cu
VIDEO | Antrenorul lui Real Madrid, Carlo Ancelotti, a desfiintat echipa Stelei care a castigat, in urma cu 28 de ani, Cupa Campionilor! Vezi ce declaratii a facut italianul despre meciul cu

Victorie muncită pentru Barcelona! A fost egalată de trei ori și a câștigat  în prelungiri împotriva unei echipe din liga a treia | Sport.ro
Victorie muncită pentru Barcelona! A fost egalată de trei ori și a câștigat în prelungiri împotriva unei echipe din liga a treia | Sport.ro

LIVE VIDEO ONLINE Real Madrid - Barcelona, EL CLASICO 2021

Valencia a câștigat Cupa Spaniei, după 2-1 cu Barcelona. Primul trofeu după  11 ani al liliecilor în centenar | replicaonline.ro
Valencia a câștigat Cupa Spaniei, după 2-1 cu Barcelona. Primul trofeu după 11 ani al liliecilor în centenar | replicaonline.ro

Un fost jucator al Barcelonei, arestat in Brazilia

Acum 49 ani Steaua a măturat cu Barcelona în Cupa Cupelor | FCSTEAUA.RO

VIDEO. Se împlinesc 35 de ani de când Steaua a câștigat Cupa Campionilor  Europeni după ce a învins FC Barcelona în finală | Digi24
VIDEO. Se împlinesc 35 de ani de când Steaua a câștigat Cupa Campionilor Europeni după ce a învins FC Barcelona în finală | Digi24

FC Barcelona este noua campioană a Spaniei! Echipa lui Xavi a câștigat  matematic titlul pe terenul rivalei | Sport.ro
FC Barcelona este noua campioană a Spaniei! Echipa lui Xavi a câștigat matematic titlul pe terenul rivalei | Sport.ro

Valentin Cojocaru, la un pas să intre în istorie cu Feyenoord! Cine sunt  fotbaliştii români care au câştigat cupe europene. Video - Fanatik.ro
Valentin Cojocaru, la un pas să intre în istorie cu Feyenoord! Cine sunt fotbaliştii români care au câştigat cupe europene. Video - Fanatik.ro

FC Barcelona a câştigat Cupa Spaniei pentru a 30-a oară | AGERPRES •  Actualizează lumea.
FC Barcelona a câştigat Cupa Spaniei pentru a 30-a oară | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sport.ro - Cum a ajuns Gica Popescu la Barcelona! Dezvaluirile fostului  capitan al catalanilor! "Tottenham nu voia sa renunte" --->  https://bit.ly/2BfB8xH | Facebook
Sport.ro - Cum a ajuns Gica Popescu la Barcelona! Dezvaluirile fostului capitan al catalanilor! "Tottenham nu voia sa renunte" ---> https://bit.ly/2BfB8xH | Facebook