Home

Borrowed întinde Caligraf fotbal fcsb uta Rău gâdilitor Descifra

A fost exclus din lot după FCSB - UTA Arad 2-1! Antrenorul a făcut anunțul:  "Nu mai e cu gândul la echipă! E decizia mea și mi-o asum!" - Antena Sport
A fost exclus din lot după FCSB - UTA Arad 2-1! Antrenorul a făcut anunțul: "Nu mai e cu gândul la echipă! E decizia mea și mi-o asum!" - Antena Sport

UTA îi cheamă pe arădeni la stadion pentru meciul cu FCSB! Cât costă  biletele. Ultimul duel direct a fost cu ”scântei”
UTA îi cheamă pe arădeni la stadion pentru meciul cu FCSB! Cât costă biletele. Ultimul duel direct a fost cu ”scântei”

Filmul eliminărilor din UTA Arad - FCSB! Patru jucători trimiși la cabine  în 11 minute | Sport.ro
Filmul eliminărilor din UTA Arad - FCSB! Patru jucători trimiși la cabine în 11 minute | Sport.ro

FCSB - UTA Arad 2-1 | Roș-albaștrii câștigă cu ajutorul a două penalty-uri  suspecte | Sport.ro
FCSB - UTA Arad 2-1 | Roș-albaștrii câștigă cu ajutorul a două penalty-uri suspecte | Sport.ro

UTA Arad - FCSB - CASA Liga 1 - 01 aug 2021

Fotbal: UTA a învins-o pe FCSB cu 3-1, în Superligă | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: UTA a învins-o pe FCSB cu 3-1, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

FCSB - UTA Arad 2-1 | Toni Petrea, 3 victorii din 3 meciuri. Greşeală  uriaşă de arbitraj pe Arena Naţională! Roş-albaştrii continuă lupta nebună  cu CFR Cluj la titlu! Cum arată clasamentul - Antena Sport
FCSB - UTA Arad 2-1 | Toni Petrea, 3 victorii din 3 meciuri. Greşeală uriaşă de arbitraj pe Arena Naţională! Roş-albaştrii continuă lupta nebună cu CFR Cluj la titlu! Cum arată clasamentul - Antena Sport

Fotbal: UTA a învins-o pe FCSB cu 3-1, în Superligă | replicaonline.ro

FCSB - UTA Arad 2-1. Victorie „cu cântec” pentru roș-albaștri. Florin  Tănase a transformat două lovituri de la 11 metri extrem de controversate -  Playsport
FCSB - UTA Arad 2-1. Victorie „cu cântec” pentru roș-albaștri. Florin Tănase a transformat două lovituri de la 11 metri extrem de controversate - Playsport

FCSB - UTA 2-1. Darius Olaru, omul meciului pentru roș-albaștri » Toate  notele după FCSB - UTA
FCSB - UTA 2-1. Darius Olaru, omul meciului pentru roș-albaștri » Toate notele după FCSB - UTA

FCSB - UTA ARAD 3-0 | REZUMAT | MAN, COMAN SI OLARU ADUC VICTORIA STELEI ( FCSB)! - YouTube

Video | UTA Arad - FCSB 2-2, în grupele Cupei. Patru eliminări în ultimele  10 minute. "Roș-albaștrii", egalați în minutul 90+6
Video | UTA Arad - FCSB 2-2, în grupele Cupei. Patru eliminări în ultimele 10 minute. "Roș-albaștrii", egalați în minutul 90+6

FCSB experimentează cu rezervele și în Cupa României! Cum ar putea arăta  echipa de start a lui Dică în duelul cu UTA - Eurosport
FCSB experimentează cu rezervele și în Cupa României! Cum ar putea arăta echipa de start a lui Dică în duelul cu UTA - Eurosport

UTA Arad - FCSB 3-1 | Victorie pentru echipa cu antrenor! Postolachi și  Ubbink au adus cele trei puncte! A șaptea înfrângere pentru roș-albaștri în  campionat | Sport.ro
UTA Arad - FCSB 3-1 | Victorie pentru echipa cu antrenor! Postolachi și Ubbink au adus cele trei puncte! A șaptea înfrângere pentru roș-albaștri în campionat | Sport.ro

Live-text Superliga, etapa a 29-a, ora 21: UTA - FCSB 3 - 1, final! -  Sportarad
Live-text Superliga, etapa a 29-a, ora 21: UTA - FCSB 3 - 1, final! - Sportarad

REZUMAT | UTA Arad - FCSB 3-1. KO pentru echipa lui Becali - YouTube

Florin Răducioiu, semnal de alarmă după UTA - FCSB 3-1: „Mă amuză și  întristează în același timp! E absurd!” - Antena Sport
Florin Răducioiu, semnal de alarmă după UTA - FCSB 3-1: „Mă amuză și întristează în același timp! E absurd!” - Antena Sport

FCSB
FCSB

FCSB - UTA 2-1, în etapa 14 din Superliga

FCSB - UTA 2-1. Constantin Zotta, șocat: „Faza asta îmi ridică multe semne  de întrebare!”
FCSB - UTA 2-1. Constantin Zotta, șocat: „Faza asta îmi ridică multe semne de întrebare!”

E măcel”: probleme mari de lot înainte de UTA Arad – FCSB

LIVE TEXT FCSB - UTA, ora 20:30. Ultimul meci pentru Dică pe banca  roș-albaștrilor?
LIVE TEXT FCSB - UTA, ora 20:30. Ultimul meci pentru Dică pe banca roș-albaștrilor?

Penalty ușor dictat de Marian Barbu în favoarea FCSB-ului cu UTA

FCSB - UTA Arad 2-1. Victorie controversată pentru elevii lui Toni Petrea |  VIDEO
FCSB - UTA Arad 2-1. Victorie controversată pentru elevii lui Toni Petrea | VIDEO

FCSB schimbă din nou: Cum arată echipa probabilă pentru meciul cu UTA Arad  - spotmedia.ro
FCSB schimbă din nou: Cum arată echipa probabilă pentru meciul cu UTA Arad - spotmedia.ro