Home

afix derutat copilărie fotbal sepsi fc arges Tripla arc discordie

FC Argeș - Sepsi Sfântu Gheorghe 1-1, în etapa 20 a Ligii 1 | Inspirația  lui Cristiano Bergodi le aduce un punct covăsnenilor!
FC Argeș - Sepsi Sfântu Gheorghe 1-1, în etapa 20 a Ligii 1 | Inspirația lui Cristiano Bergodi le aduce un punct covăsnenilor!

FC Argeş - Sepsi 0-5. Bergodi, ”şah-mat” lui Croitoru. Covăsnenii, prima  victorie după patru etape
FC Argeş - Sepsi 0-5. Bergodi, ”şah-mat” lui Croitoru. Covăsnenii, prima victorie după patru etape

VIDEO | Sepsi - FC Argeş 4-0, live pe Prima Sport 2. Covăsnenii s-au  distrat în repriza secundă
VIDEO | Sepsi - FC Argeş 4-0, live pe Prima Sport 2. Covăsnenii s-au distrat în repriza secundă

Fotbal - Liga I: Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - FC Argeş 0-2

Sepsi OSK - FC Argeş 4-0 | Oaspeții, fără drept de apel la Sf. Gheorghe!  Covăsnenii sunt pe val | Sport.ro
Sepsi OSK - FC Argeş 4-0 | Oaspeții, fără drept de apel la Sf. Gheorghe! Covăsnenii sunt pe val | Sport.ro

Sepsi OSK - FC Argeș 0-2. Dumitru și Turda marchează pentru victoria  piteștenilor!
Sepsi OSK - FC Argeș 0-2. Dumitru și Turda marchează pentru victoria piteștenilor!

Ploaie de goluri la Pitești. Cum s-a terminat partida FC Arges - Sepsi din  Superliga
Ploaie de goluri la Pitești. Cum s-a terminat partida FC Arges - Sepsi din Superliga

FC Argeș - Sepsi Sf. Gheorghe, Live Video Online

Istvan Kovacs, două penalty-uri în 7 minute în FC Argeș - Sepsi. La al  doilea a avut nevoie de asistența VAR. Video - Fanatik.ro
Istvan Kovacs, două penalty-uri în 7 minute în FC Argeș - Sepsi. La al doilea a avut nevoie de asistența VAR. Video - Fanatik.ro

LIVE VIDEO ǀ FC Argeş – Sepsi OSK 0-2 se joacă ACUM, în direct la Prima  Sport 2. Dublă din penalty pentru Cosmin Matei în prima repriză
LIVE VIDEO ǀ FC Argeş – Sepsi OSK 0-2 se joacă ACUM, în direct la Prima Sport 2. Dublă din penalty pentru Cosmin Matei în prima repriză

Sepsi - FC Argeș 4-0, în etapa a doua din Liga 1

FC Argeş - Sepsi OSK. Meciul numărul 1.500 - Avancronică - LPF

Spectacol la Sfântu Gheorghe. Sepsi OSK - FC Argeș 4-0. Elevii lui Andrei  Prepeliță, în genunchi - Sportbull
Spectacol la Sfântu Gheorghe. Sepsi OSK - FC Argeș 4-0. Elevii lui Andrei Prepeliță, în genunchi - Sportbull

Sepsi OSK Sf. Gheorghe - FC Argeș 4-0. Victorie impresionantă obținută de  jucătorii lui Bergodi - Playsport
Sepsi OSK Sf. Gheorghe - FC Argeș 4-0. Victorie impresionantă obținută de jucătorii lui Bergodi - Playsport

2-2 cu FC Argeş, în primul amical al iernii pentru Sepsi | Buna ziua Brasov

Superliga: Sepsi a făcut scor pe terenul lui FC Arges - spotmedia.ro

Sepsi - FC Argeș 4-0

Sepsi OSK - FC Argeș 2-2 » Concluziile lui Cristiano Bergodi după amicalul  de la Sf. Gheorghe
Sepsi OSK - FC Argeș 2-2 » Concluziile lui Cristiano Bergodi după amicalul de la Sf. Gheorghe

VIDEO | FC Argeş - Sepsi 1-1. Echipa lui Bergodi a obţinut un punct pe  final de meci
VIDEO | FC Argeş - Sepsi 1-1. Echipa lui Bergodi a obţinut un punct pe final de meci

De la extaz la agonie ! Sepsi - FC Argeş 4-0, în runda secundă a Superligii  - argeşSPORT
De la extaz la agonie ! Sepsi - FC Argeş 4-0, în runda secundă a Superligii - argeşSPORT

FC Argeş - Sepsi 0-5, după o prestaţie jenantă a piteştenilor - argeşSPORT